WOLONTARIUSZE SZKOŁY 3.0
start

Cześć!

Jeśli dotarłeś/łaś do tego miejsca, to znaczy, że zależy Ci na tym, by zmienić życie dziecka z domu dziecka. Szukamy osób, które dzięki swoim umiejętnościom, pasjom i działaniom będą miały pozytywny wpływ na jego dalsze losy. Misją Wolontariusza jest pomoc w nauce, służenie dobrą radą, zachęcanie do spędzania czasu w sposób kreatywny oraz zarażanie swoim optymizmem!

Działamy po to, by dzieci mogły z pewnością wkroczyć w dorosłe życie, znaleźć pracę i żyć szczęśliwie.

Jako Wolontariusz przekazujesz swój cenny czas i wiedzę dziecku, otrzymując w zamian niesamowite przeżycia. Radość dziecka, kiedy do niego przychodzisz, motywacja która wzrasta ze spotkania na spotkanie i zauważalne zmiany w podejściu do życia, kiedy pokazujesz mu swój świat i poszerzasz horyzonty.  TEGO UCZUCIA NIE DA SIĘ KUPIĆ ZA ŻADNE PIENIĄDZE. Tylko Twoje dobre serce i czas są potrzebne, by osiągnąć niesamowite rezultaty i zmienić czyjeś życie na lepsze.

Rekrutacja do Programu:
Powiedz nam trochę o sobie w poniższym formularzu. Tutaj nie ma jednego klucza odpowiedzi, po prostu szukamy osób, które czują, myślą i działają podobnie do nas. W tej chwili działamy w Krakowie, ale już planujemy rozszerzenie działalności na inne miejscowości. Jeśli to właśnie Ciebie wybierzemy - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 7 dni..

Zaczynajmy!

Na początek, przedstaw się. Jak się nazywasz?*

W jakim mieście chcesz działać?

W jakich dziedzinach (przedmiotach szkolnych) możesz pomóc dzieciom?

Jakie są Twoje pasje i zainteresowania, którymi możesz się podzielić?

Czy masz doświadczenie w pracy z dziećmi?

Jak wyobrażasz sobie spotkania z podopiecznymi?

Dlaczego chcesz zostać Wolontariuszem/Wolontariuszką?

Wyobraź sobie, że jeździsz co tydzień do Maćka, żeby mu pomóc w nauce języka angielskiego, a czasem po prostu wyjść na spacer i pogadać. Znacie się już od kilku tygodni i całkiem nieźle się dogadujecie. Pewnego dnia Maciek pyta, czy zabierzesz go na lody. Kolejnym razem namawia Cię na pójście do Parku Trampolin. Co robisz?

Już prawie koniec :) Określ jeszcze swoją dyspozycyjność (ile godzin tygodniowo jesteś w stanie poświęcić, czy jesteś chętny do spotkań w weekendy).

Poprosimy jeszcze o twój adres mailowy i numer telefonu :)

Dziękujemy za wypełnienie formularza!
again